O nas

Kilka słów o nas czyli jak to wszystko się zaczęło 😊


Byłam w ciąży z Dagmarą i obawiając się silnych bólów porodowych, chciałam urządzeniem TENS w bezpieczny sposób uśmierzyć ból. Niestety we Wrocławiu nie było firmy, w której mogłabym wypożyczyć takie urządzenie.

Zdecydowałam się kupić własny TENS i tutaj pojawiła się myśl – dlaczego nie pomóc również innym?

Chciałam, by przyszłe mamy, które znajdą się w takiej sytuacji jak ja – znalazły rozwiązanie.

Zdecydowaliśmy o stworzeniu na mapie naszego pięknego Wrocławia miejsca, gdzie przyszłe mamy będą mogły bez problemu wypożyczyć TENS i móc choć trochę zmniejszyć ból podczas porodu.

Koncept stworzenia własnego sklepu rozwinął się z biegiem czasu, podczas gdy szukaliśmy pomocy dla Dagmary. Miała katar, była przeziębiona.

Tak jak każdemu rodzicowi , było nam ciężko patrzeć jak nasza kruszynka się męczy z zatkanym noskiem. Po długich poszukiwaniach, znalazłam aspirator Nosiboo Pro –  alternatywę dla tradycyjnej i problematycznej  w użyciu gruszki czy katarka.

I to był moment, który zakiełkował ideą niesienia pomocy i radości wszystkim rodzicom i ich dzieciom. 

Jesteśmy firmą rodzinną, tworzymy ją  My. Mama Magda, tata Arek i nasza roczna córeczka Dagmara.

Mama z Tatą są specjalistami do spraw wszelakich, jednak to podczas dostaw i pakowania produktów dla Was, rządzi nasza najważniejsza pomocnica – Dagmara. Testuje ona każdą nowość w Berbeciowie i sprawuje pieczę nad prawidłowym oraz bezpiecznym zapakowaniem paczuszek dla Was.

Wierzymy, że wyjątkowe momenty w życiu każdego z nas spędzone w rodzinnym gronie są na wagę złota, warto je spędzić jak najlepiej i jak najspokojniej.

Dlatego właśnie stworzyliśmy dla Was Berbeciowo – miejsce gdzie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie :)