Nosiboo Pro - aspirator do nosa dla dzieci i niemowląt różowy

Dostępność:
dostępny w ciągu 3 dni
Producent:
Nosiboo Pro to najwyższej jakości aspirator elektryczny - pomaga czyścić małe noski szybko, skutecznie i bez wysiłku.
Cena: 499,00 zł
Darmowa przesyłka
Powiadom o dostępności
Dodaj do ulubionych Powiadom znajomego
Opis produktu
Cechy
Komentarze
Powiązane

 

 

Nosiboo Pro to najwyższej jakości aspirator elektryczny - pomaga czyścić małe noski szybko, skutecznie i bez wysiłku.

 

Opracowany z pomocą otolaryngologów

W fazie rozwoju produktu blisko współpracowaliśmy ze specjalistami otolaryngologami, by stworzyć aspirator do nosa uwzględniający wszystkie istotne zagadnienia medyczne.

 

Łatwy do czyszczenia

Nasi inżynierowie ciężko pracowali, by stworzyć urządzenie ułatwiające życie rodzicom i ich małym pociechom. W ten sposób powstała głowica Colibri. Głowica to jedyny element urządzenia, która wymaga czyszczenia po użyciu aspiratora. Może być rozłożona na części i łatwo umyta pod bieżącą wodą.

 

 

Wolny od BPA

Nosiboo troszczy się o Wasze bezpieczeństwo, dlatego też używamy wyłącznie materiałów nieszkodliwych dla człowieka. Sprawdzamy to podczas rygorystycznych i szczegółowych testów.

Design przyjazny dziecku

Maluszki nie zawsze są świadome tego, że oczyszczając ich noski rodzice chcą dla nich jak najlepiej. Uroczy wygląd Nosiboo Pro jest doskonałym sposobem na to, by odwrócić uwagę małych pacjentów w czasie pracy aspiratora.

 

 

 

Pełna kontrola nad siłą ssania

Każde dziecko i każde przeziębienie jest inne, dlatego też wyposażyliśmy Nosiboo Pro w przycisk kontrolny. Siła ssania może być regulowana, by dopasować ją do wieku dziecka oraz gęstości wydzieliny. I, jak zawsze, bezpieczeństwo przede wszystkim! Maksymalna moc ssania została określona przez otolaryngologów, by zagwarantować, że absolutnie żadna krzywda nie może zostać wyrządzona dziecku, nawet w przypadku niewłaściwego użytkowania urządzenia.

Wyprodukowany na Węgrzech.